Morgan Axelsson Custom Knife Sole Authorship Mosaic Damascus with Curly Birch, Mammoth Ivory and Sterling Silver
| Knife Maker | Morgan Axelsson |
|---|---|
| Blade Length | 3 15/16" |
| Overall Length | 8 1/8" |
| Weight | 4.7oz |
| Blade Material | Damascus, Sculpted sole authorship Mosaic Damascus |
| Scale Material | Curly Birch, Stag |
| Bolster Material | Mammoth |
| Condition | Excellent |





