Muhammad Afaaq Custom Knife Mammoth Engraved Swing Guard Automatic
| Knife Maker | Afaaq knives |
|---|---|
| Blade Length | 4 7/8" |
| Overall Length | 11 1/8" |
| Closed Length | 6" |
| Weight | 9.3oz |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Scale Material | Mammoth |
| Bolster Material | Engraved |
| Locking Mechanism | Automatic, Linerlock |
| Condition | Excellent |








