Murray Sterling Custom Knife Ram’s Horn Lockback Release Automatic
| Knife Maker | Murray Sterling |
|---|---|
| Blade Length | 2 3/4" |
| Overall Length | 6 3/16" |
| Closed Length | 3 9/16" |
| Weight | 2.6 oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Ram's Horn |
| Bolster Material | 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Lockback |
| Condition | Excellent |








