Nate Clark Custom Knife Blued Damascus Mammoth Ivory D/A Automatic Linerlock
Nate Clark Custom Knife Blued Damascus Mammoth Ivory D/A Automatic Linerlock
| Knife Maker | Nate Clark |
|---|---|
| Blade Length | 4 1/16" |
| Overall Length | 9" |
| Closed Length | 4 15/16" |
| Blade Material | Blued Damascus |
| Scale Material | Phenolic |
| Bolster Material | Blued Damascus |
| Locking Mechanism | Linerlock |






