Owen Wood Custom Knife Damascus and Multi Pearl Linerlock Crescent
$2,950.00
In stock
| Knife Maker | Owen Wood |
|---|---|
| Blade Length | 1 7/8" |
| Overall Length | 4 11/16" |
| Closed Length | 2 3/4" |
| Weight | 1.5oz |
| Blade Material | Damascus |
| Scale Material | Multi Pearl |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |







