Owen Wood Custom Knife Mammoth & Titanium Linerlock
| Knife Maker | Owen Wood |
|---|---|
| Blade Length | 3 5/16" |
| Overall Length | 7 3/8" |
| Closed Length | 4 1/8" |
| Weight | 2.7 oz |
| Blade Material | Hand Rubbed Satin Finished ATS-34 |
| Scale Material | Mammoth |
| Bolster Material | Bead Blasted Titanium |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Mint |








