Owen Wood Custom Knife Sole Authorship Damascus Armin Winkler Engraved Gold Inlaid Titanium Linerlock
| Knife Maker | Owen Wood |
|---|---|
| Blade Length | 3" |
| Overall Length | 6 13/16" |
| Closed Length | 3 13/16" |
| Weight | 3.1oz |
| Blade Material | Damascus, Sole Authorship |
| Frame Material | Gold, Titanium, Inlays |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Engraver | Armin Winkler |
| Condition | Mint |






