“P.Z. Studio” Yupeng Zhao Custom Knife Sole Authorship Engraved Pearl Push Dagger
| Knife Maker | "P.Z. Studio" Yupeng Zhao |
|---|---|
| Blade Length | 2 1/2" |
| Overall Length | 4 3/8" |
| Weight | 4oz |
| Blade Material | CPM-3V |
| Scale Material | Mother of Pearl Shell |
| Guard Material | Engraved 416 Stainless Steel |
| Engraver | Sole Authorship Engraved |






