Pat Crawford Custom Knife Fossilized Walrus and Turquoise Dagger
| Knife Maker | Pat Crawford |
|---|---|
| Blade Length | 7 7/8" |
| Overall Length | 12 1/16" |
| Weight | 9.1oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Scale Material | Fossilized Walrus, Turquoise |
| Guard Material | Nickel Silver |
| Condition | Excellent |






