Paul Fox Custom Knife Mother of Pearl Toggle Lock
| Knife Maker | Paul Fox |
|---|---|
| Blade Length | 3 7/8" |
| Overall Length | 8 13/16" |
| Closed Length | 5" |
| Weight | 5.9 oz |
| Blade Material | Mirror Polished ATS-34 |
| Scale Material | Mother of Pearl |
| Bolster Material | 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Toggle Lock |
| Condition | Near Mint |








