Paul Panak (Burn Knives) Custom Knife Damascus and Timascus Vengeance Double Action OTF Automatic
$2,755.00
In stock
| Knife Maker | Paul Panak |
|---|---|
| Blade Length | 4 9/16" |
| Overall Length | 11 3/8" |
| Closed Length | 6 7/16" |
| Weight | 15.4oz |
| Blade Material | Damascus |
| Scale Material | Timascus |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Locking Mechanism | OTF, Slide Release |
| Condition | Excellent |





