Paul Panak (Burn Knives) Custom Knife Razor Scythe Double Action OTF Automatic
$2,300.00
In stock
| Knife Maker | Paul Panak |
|---|---|
| Blade Length | 4 1/2" |
| Overall Length | 10 5/8" |
| Closed Length | 6" |
| Weight | 6.6oz |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Frame Material | Aluminum, Black |
| Locking Mechanism | OTF, Slide Release |
| Condition | Excellent |





