Paul Panak “Burn Knives” Custom Knife “The Gambler”
Paul Panak “Burn Knives” Custom Knife “The Gambler”
| Knife Maker | Paul Panak |
|---|---|
| Blade Length | 4 1/8" |
| Overall Length | 9 5/16" |
| Closed Length | 5 1/8" |
| Weight | 6.6oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Scale Material | Paua Shell |
| Bolster Material | 416 Stainless Steel |
| Frame Material | Titanium |
| Locking Mechanism | Linerlock |






