Peter Carey Custom Knife Venture Camo Red Carbon Fiber Linerlock Flipper
$1,950.00
In stock
| Knife Maker | Peter Carey |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/8" |
| Overall Length | 7 5/16" |
| Closed Length | 4 1/4" |
| Weight | 3.3oz |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Scale Material | Carbon Fiber, Red |
| Frame Material | Titanium |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |






