Peter Martin Custom Knife Carbon Fiber Linerlock Flipper
$1,350.00
Sale Pending
| Knife Maker | Peter Martin |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/2" |
| Overall Length | 8 3/8" |
| Closed Length | 4 7/8" |
| Weight | 6.6oz |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Scale Material | Carbon Fiber |
| Bolster Material | Zircuti, Blued |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |






