Phil Boguszewski Custom Knife Anodized Titanium with Rubbed Inserts Linerlock Dagger #1
| Knife Maker | Phil Boguszewski |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/2" |
| Overall Length | 7 3/4" |
| Closed Length | 4 5/16" |
| Weight | 4.5 oz |
| Blade Material | Hand Rubbed Satin Finished Stainless Steel |
| Scale Material | Anodized Titanium with Rubber Inserts |
| Bolster Material | Anodized Titanium |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Mint |








