Phil Boguszewski Custom Knife Black Micarta Duck Flipper Linerlock Prototype
$1,050.00
In stock
| Knife Maker | Phil Boguszewski |
|---|---|
| Blade Length | 4 13/16" |
| Overall Length | 10 1/2" |
| Closed Length | 5 15/16" |
| Weight | 4.5 oz |
| Blade Material | Hand Rubbed Satin Finished CPM-154, Stainless Steel |
| Scale Material | Black Micarta |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |








