Phil Boguszewski Custom Knife Black Micarta Spike #1 Front Flipper Linerlock
| Knife Maker | Phil Boguszewski |
|---|---|
| Blade Length | 4 1/16" |
| Overall Length | 8 13/16" |
| Closed Length | 4 3/4" |
| Weight | 2.5 oz |
| Blade Material | Hand Rubbed Satin Finished BG-42 Steel, Stainless Steel |
| Scale Material | Black Micarta |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Near Mint |








