Phil Boguszewski Custom Knife Burgundy Micarta with Rubber Inserts Stiletto Linerlock Flipper #3
| Knife Maker | Phil Boguszewski |
|---|---|
| Blade Length | 5" |
| Overall Length | 10 3/4" |
| Closed Length | 5 15/16" |
| Weight | 2.6 oz |
| Blade Material | Mirror Polished Stainless Steel, Stainless Steel |
| Scale Material | Burgundy Micarta with Rubber Inserts |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Near Mint |








