Phil Boguszewski Custom Knife Mother of Pearl Stiletto Flipper Linerlock
| Knife Maker | Phil Boguszewski |
|---|---|
| Blade Length | 4 15/16 " |
| Overall Length | 10 3/4" |
| Closed Length | 5 13/16" |
| Weight | 5.3 oz |
| Blade Material | Mirror Polished Stainless Steel, Stainless Steel |
| Scale Material | Mother of Pearl |
| Bolster Material | Mirror Polished 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Mint |








