Phil Boguszewski Custom Knife Paua Shell & Raindrop Pattern Damascus Front Flipper Linerlock Dagger
$6,450.00
In stock
| Knife Maker | Phil Boguszewski |
|---|---|
| Blade Length | 4 3/4 " |
| Overall Length | 10 1/2" |
| Closed Length | 5 15/16" |
| Weight | 6.3 oz |
| Blade Material | Damascus, Devin Thomas "Raindrop" Damascus |
| Scale Material | Paua Shell |
| Bolster Material | Devin Thomas Damascus |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Mint |








