Philip Booth Custom Knife Mammoth and Damascus Double Bladed
| Knife Maker | Phil Booth |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/4" |
| Overall Length | 10 1/2" |
| Closed Length | 4 1/4" |
| Weight | 8.75oz |
| Blade Material | Damascus |
| Scale Material | Mammoth |
| Condition | Excellent |
| Knife Maker | Phil Booth |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/4" |
| Overall Length | 10 1/2" |
| Closed Length | 4 1/4" |
| Weight | 8.75oz |
| Blade Material | Damascus |
| Scale Material | Mammoth |
| Condition | Excellent |
You may also want to save these related items.