Pro-Tech Custom Knife Automatic Godson Limited Edition Bronze Aluminum with Carbon Fiber Inlays
| Knife Maker | Pro-Tech Knives |
|---|---|
| Blade Length | 3 3/16" |
| Overall Length | 7 9/16" |
| Closed Length | 4 3/8" |
| Weight | 5.6oz |
| Blade Material | 154 CM, DLC Coated Steel, Other, Stainless Steel |
| Scale Material | Carbon Fiber, Inlays |
| Bolster Material | Aluminum, Bronze |
| Locking Mechanism | Button Lock |
| Condition | Excellent |







