Protech Knives Custom Knife Protech Godfather Button Release Automatic First Production Run
| Knife Maker | Pro-Tech Knives |
|---|---|
| Blade Length | 3 15/16" |
| Overall Length | 9 1/2" |
| Closed Length | 5 1/2" |
| Weight | 3.8oz |
| Blade Material | 154-CM, Stainless Steel |
| Scale Material | Black G-10 |
| Bolster Material | Aluminum |
| Locking Mechanism | Button Lock |
| Condition | Excellent |







