Protech Protech Custom Knife 26 of 50 Short Bladed Rockeye Damascus and Titanium Blue and Bronzed Anodized Handle 2023.SBR.005 Auto
| Knife Maker | Pro-Tech Knives |
|---|---|
| Blade Length | 2 5/8" |
| Overall Length | 6 7/16" |
| Closed Length | 3 7/8" |
| Weight | 3oz |
| Blade Material | Damascus |
| Scale Material | Titanium |
| Locking Mechanism | Button Lock |
| Condition | Excellent |








