R.B. Johnson Custom Knife Mosaic Damascus and South Sea Goldlip Pearl Linerlock
| Knife Maker | R.B. Johnson |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/4" |
| Overall Length | 7 1/8" |
| Closed Length | 4" |
| Weight | 3.6oz |
| Blade Material | Mosaic Damascus |
| Scale Material | South Sea Goldlip Pearl |
| Bolster Material | Mosaic Damascus |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Near Mint |







