R.B. Johnson Custom Knife Mother of Pearl and Damascus Linerlock
$575.00
In stock
| Knife Maker | R.B. Johnson |
|---|---|
| Blade Length | 2 7/8" |
| Overall Length | 6 5/16" |
| Closed Length | 3 5/8" |
| Weight | 2oz |
| Blade Material | Damascus, Damasteel |
| Scale Material | Mother of Pearl |
| Bolster Material | Random Pattern Damascus |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |







