Rainy Vallotton Custom Knife Blued Damascus and Mammoth Molar Automatic Linerlock
| Knife Maker | Rainy Vallotton |
|---|---|
| Blade Length | 4" |
| Overall Length | 9 2/16" |
| Closed Length | 5" |
| Weight | 5.4oz |
| Blade Material | Blued Damascus, Damascus |
| Scale Material | Mammoth Molar |
| Bolster Material | Blued Damascus |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |







