Rainy Vallotton Custom Knife Micarta Automatic Fantail Large Linerlock
| Knife Maker | Rainy Vallotton |
|---|---|
| Blade Length | 4 5/8" |
| Overall Length | 10 1/8" |
| Closed Length | 5 1/2" |
| Weight | 5.2oz |
| Blade Material | Mirror Polished ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Westinghouse Micarta |
| Frame Material | Titanium |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Near Mint |







