Rainy Vallotton Paper Micarta Double Action Button Release Automatic
| Knife Maker | Rainy Vallotton |
|---|---|
| Blade Length | 4 3/4" |
| Overall Length | 10 3/16" |
| Closed Length | 5 1/2" |
| Weight | 5.9oz |
| Scale Material | Westinghouse Micarta |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Near Mint |








