Rainy Vallotton Custom Knife Mother of Pearl Shell & Daryl Meier Damascus Scale Release Auto Linerlock
Rainy Vallotton Custom Knife Mother of Pearl Shell & Daryl Meier Damascus Scale Release Auto Linerlock
| Knife Maker | Rainy Vallotton |
|---|---|
| Blade Length | 2 13/16" |
| Overall Length | 6 3/8" |
| Closed Length | 3 1/2" |
| Blade Material | Daryl Meier Damascus |
| Scale Material | Mother of Pearl Shell |
| Bolster Material | Fluted Daryl Meier Damascus |
| Locking Mechanism | Linerlock |





