Randall Knives Custom Knife Stag Model 2
| Knife Maker | Randall Knives |
|---|---|
| Blade Length | 4 7/8" |
| Overall Length | 9 5/16" |
| Weight | 5.3oz |
| Blade Material | Carbon Steel, Stainless Steel |
| Scale Material | Stag |
| Guard Material | Brass |
| Condition | Excellent |
| Knife Maker | Randall Knives |
|---|---|
| Blade Length | 4 7/8" |
| Overall Length | 9 5/16" |
| Weight | 5.3oz |
| Blade Material | Carbon Steel, Stainless Steel |
| Scale Material | Stag |
| Guard Material | Brass |
| Condition | Excellent |
You may also want to save these related items.