Ray Cover Custom Knife Dark Ebony Slip Joint
$325.00
In stock
| Knife Maker | Ray Cover |
|---|---|
| Blade Length | 2 13/16" |
| Overall Length | 6 5/8" |
| Closed Length | 3 3/4" |
| Weight | 2.6oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Ebony |
| Bolster Material | 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Slip Joint |
| Condition | Excellent |







