Reese Weiland Custom Knife Blued Damascus and Mammoth Double Action Automatic Rastor Linerlock
| Knife Maker | Reese Weiland |
|---|---|
| Blade Length | 4 11/16" |
| Overall Length | 10 6/16" |
| Closed Length | 6 3/16" |
| Weight | 14.3oz |
| Blade Material | Blued Damascus, Damascus |
| Scale Material | Mammoth |
| Bolster Material | Blued Damascus |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |








