Rex Robinson Custom Knife Damascus and Fluted Black Lip Pearl Linerlock
Sale Pending
| Knife Maker | Rex Robinson |
|---|---|
| Blade Length | 2 13/16" |
| Overall Length | 6 1/4" |
| Closed Length | 3 1/2" |
| Weight | 2.5 oz |
| Blade Material | Damascus |
| Scale Material | Fluted Blacklip Pearl Shell |
| Bolster Material | Fluted Damascus |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Mint |








