Richard S. Wright Custom Knife Lightning Strike Carbon Fiber Flipper with Gemstones and Articulating Pocket Clip
| Knife Maker | Richard S. Wright |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/2" |
| Overall Length | 7 15/16" |
| Closed Length | 4 5/8" |
| Weight | 2.1oz |
| Scale Material | Lightning Strike Carbon Fiber |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |








