RJ Martin Custom Knife Carboquartz Q-36 with Chad Nichols Boomerang Damascus Flipper
RJ Martin Custom Knife Carboquartz Q-36 with Chad Nichols Boomerang Damascus Flipper
| Knife Maker | RJ Martin |
|---|---|
| Blade Length | 4" |
| Overall Length | 8 3/4" |
| Closed Length | 4 3/4" |
| Weight | 6.7oz |
| Blade Material | Chad Nichols Damascus |
| Bolster Material | Zirconium |
| Locking Mechanism | Linerlock |






