Robert Enders Custom Knife 25 Years Knife Makers Guild Mammoth 2 Blade Slipjoint
| Knife Maker | Robert Enders |
|---|---|
| Blade Length | 2 1/8" |
| Overall Length | 6 9/16" |
| Closed Length | 3 " |
| Weight | 1.1oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Fossilized Mammoth |
| Bolster Material | Nickel Silver |
| Locking Mechanism | Slipjoint |
| Condition | Excellent |







