Robert Weinstock Custom Knife Damascus and Mammoth Automatic Linerlock
Robert Weinstock Custom Knife Damascus & Mammoth Auto
| Knife Maker | Robert Weinstock |
|---|---|
| Blade Length | 4" |
| Overall Length | 9 1/4" |
| Closed Length | 5 1/4" |
| Weight | 4.8oz |
| Blade Material | Sole Authorship Damascus |
| Bolster Material | Sole Authorship Colored Mosaic Damascus |
| Frame Material | Titanium |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |









