Roger Bergh Custom Knife Old Man Carved Walrus and Sole Authorship Damascus Fixed Blade with Sheath
$2,250.00
In stock
| Knife Maker | Roger Bergh |
|---|---|
| Blade Length | 4" |
| Overall Length | 9 1/4" |
| Weight | 4.6oz |
| Blade Material | Damascus, Sole Authorship |
| Scale Material | Carved, Walrus |
| Guard Material | Walrus |
| Condition | Excellent |






