Ron Best Custom Knife Jere Davidson Engraved Fossil Walrus Integral
| Knife Maker | Ronald Best |
|---|---|
| Blade Length | 5" |
| Overall Length | 10 5/16" |
| Weight | 11.5oz |
| Blade Material | Integral 440C |
| Scale Material | Fossil Walrus |
| Frame Material | Engraved 440-C |
| Engraver | Jere Davidson |
| Condition | Near Mint |






