Ron Gaston Custom Knife Ben Shostle Engraved Sheep Horn Fighter Model 36 with Inlaid Gold Eagle
| Knife Maker | Ron Gaston |
|---|---|
| Blade Length | 5 3/4" |
| Overall Length | 10 3/8" |
| Weight | 8.4oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Sheep's Horn |
| Bolster Material | Engraved 416 Stainless Steel with 24Kt Gold Inlays |
| Engraver | Ben Shostle |
| Condition | Excellent |





