Ron Gaston Custom Knife Mammoth Fighter
| Knife Maker | Ron Gaston |
|---|---|
| Blade Length | 4 11/16" |
| Overall Length | 9 1/8" |
| Weight | 5.9oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Scale Material | Chipped Off at the Butt End, Fossilized Mammoth |
| Bolster Material | 416 Stainless Steel |
| Condition | Light Wear |





