Ron Gaston Custom Knife Stag Hunter
| Knife Maker | Ron Gaston |
|---|---|
| Blade Length | 3 3/4" |
| Overall Length | 7 3/8" |
| Weight | 4.8 oz |
| Blade Material | ATS-34 Stainless Steel |
| Scale Material | Amber Stag |
| Bolster Material | 416 Stainless Steel |
| Condition | Excellent |
| Knife Maker | Ron Gaston |
|---|---|
| Blade Length | 3 3/4" |
| Overall Length | 7 3/8" |
| Weight | 4.8 oz |
| Blade Material | ATS-34 Stainless Steel |
| Scale Material | Amber Stag |
| Bolster Material | 416 Stainless Steel |
| Condition | Excellent |
You may also want to save these related items.