Ron Lake Custom Knife Nickel Silver Rams Horn Interframe Tail Lock
Ron Lake Custom Knife Nickel Silver Rams Horn Interframe Tail Lock
| Knife Maker | Ron Lake |
|---|---|
| Blade Length | 3 3/16" |
| Overall Length | 7 1/4" |
| Closed Length | 4 1/8" |
| Weight | 3.7 oz |
| Blade Material | Mirror Polished ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Ram's Horn |
| Frame Material | Nickel Silver |
| Locking Mechanism | Tail Lock |
| Condition | Excellent |







