Ron Lake Custom Knife Rams Horn Interframe Nickle Silver Frame Tail Lock
| Knife Maker | Ron Lake |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/8" |
| Overall Length | 7 3/16" |
| Closed Length | 4 1/16" |
| Weight | 3.9 oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Ram's Horn |
| Frame Material | Nickel Silver |
| Locking Mechanism | Tail Lock |
| Condition | Excellent |

