Ron Lake Custom Knife Stag Interframe Tail Lock
| Knife Maker | Ron Lake |
|---|---|
| Blade Length | 2 3/4" |
| Overall Length | 6 1/8" |
| Closed Length | 3 1/2" |
| Weight | 3.1 oz |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Scale Material | Premium Stag |
| Frame Material | 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Tail Lock |
| Condition | Excellent |








