Ron Lake Custom Knife 18K Gold Pearl Interframe Watch Pocket Tail Lock
Ron Lake Custom Knife 18K Gold Pearl Interframe Watch Pocket Tail Lock
| Knife Maker | Ron Lake |
|---|---|
| Blade Length | 1 15/16" |
| Overall Length | 4 1/2" |
| Closed Length | 2 9/16" |
| Blade Material | Mirror Polished ATS-34 |
| Scale Material | Mother of Pearl Shell |
| Frame Material | 18 Kt Gold |
| Locking Mechanism | Tail Lock |
| Condition | Excellent |







