Ron Lake Custom Knife Brass & Cocobolo Saddle Tail Lock
Ron Lake Custom Knife Brass & Cocobolo Saddle Tail Lock
| Knife Maker | Ron Lake |
|---|---|
| Blade Length | 3 13/16" |
| Overall Length | 8 1/4" |
| Closed Length | 4 9/16" |
| Blade Material | Mirror Polished ATS-34 |
| Scale Material | Cocobolo Wood |
| Frame Material | Brass |
| Locking Mechanism | Tail Lock |
| Condition | Near Mint |








