Ron Lake Custom Knife Ram’s Horn Interframe Tail Lock with Gold Toothpick
Ron Lake Custom Knife Ram’s Horn Interframe Tail Lock with Gold Toothpick
| Knife Maker | Ron Lake |
|---|---|
| Blade Length | 2 9/16" |
| Overall Length | 5 13/16" |
| Closed Length | 3 1/4" |
| Weight | 2.3oz |
| Blade Material | Hand Rubbed Satin Finished ATS-34 |
| Scale Material | Ram's Horn |
| Frame Material | 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Tail Lock |
| Condition | Excellent |








